اخبار

مسائل و مشکلات تعاونی مصرف کارکنان دولت شهرستان خدابنده بررسی شد

مسائل و مشکلات تعاونی مصرف کارکنان دولت شهرستان خدابنده بررسی شد
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات تعاونی مصرف کارکنان دولت شهرستان خدابنده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاکمنش  و  اعضای هیات مدیره و بازرس تعاونی مصرف کارکنان دولت خدابنده  در اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات تعاونی مذکور پرداختند.

در این جلسه  محمدویردی، سرپرست  اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خدابنده توضیحاتی در خصوص سابقه شرکت تعاونی،  اقدامات انجام شده قبلی اداره در خصوص این تعاونی ارائه نمود و هدف از تشکیل این جلسه را کمک به قانونمند کردن فعالیت های تعاونی و تعیین تکلیف اعضا تعاونی عنوان کرد.

در ادامه جلسه تک تک  اعضای هئت مدیره و بازرس شرکت مذکور  به بیان دیدگاهها و نظرات خود در مورد مسائل و مشکلات شرکت پرداختند و علت عدم تشکیل مجمع در سال قبل را مشخص نبودن وضعیت طلب شرکت از اتحادیه استانی و کشوری  خواندند و همچنین عدم مشارکت اعضا جهت حضور در مجمع و نبود کاندیدا جهت قبول سمت هیات مدیره و بازرس  ، طلب های وصول نشده شرکت و ...را  از دلایل راکد ماندن شرکت و به نتیجه نرسیدن مجامع عنوان کردند.

پاکمنش، مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به شروع خوب و  سابقه درخشان این تعاونی از بدو تشکیل به ارائه راهکارهایی در مورد نحوه فعالیت قانونی این شرکت پرداخت.

وی  عنوان کرد:  تعطیلی شرکت باید با تصویب اعضا در مجمع باشد.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید