اخبار

در آینده نزدیک محقق می‌شود؛

بازگشت دو واحد تولیدی به چرخه تولید در ابهر

بازگشت دو واحد تولیدی به چرخه تولید در ابهر
استاندار زنجان گفت: دو واحد تولیدی در ابهر به چرخه خولید باز خواهند گشت.

به گزارش ایسنا، فتح‌الله حقیقی  با اشاره به این‌که ابهر یکی از شهرهای مهم استان به شمار می‌رود، بیان کرد: بسیاری از صنایع زنجان در ابهر مستقر هستند که همین امر بر نقش استراتژیک آن در استان می‌افزاید.

این مسئول با بیان اینکه یکی از مشکلات استان زنجان این است که بیش از این‌که مقصد باشد، معبر بوده است، تصریح کرد: برای اینکه این استان به یک مقصد تبدیل شود باید کارهای بیشتری در همه حوزه‌ها انجام شود.

حقیقی با اشاره به اینکه یکی از جلسات محوری که در استان برگزار می‌شود جلسه رفع موانع تولید است، ادامه داد: این جلسه برای آشنایی بیشتر با مشکلات در واحدهای مشکل‌دار برگزار می‌شود که در همین راستا بیش از ۶۹ جلسه برگزار شده که ۴۹ جلسه در شش ماهه اخیر بوده است.

این مسئول با اشاره به این‌که یکی از بزرگ‌ترین هنرهای مدیران در برهه فعلی، روشن نگه داشتن چراغ کارخانجات است، ادامه داد: تاکنون هیچ واحد تولیدی در استان تعطیل نشده و برخی از واحدها نیز به چرخه تولید بازگشته‌اند که دو واحد از این کارخانه‌ها امسال در ابهر به چرخه باز خواهند گشت.

حقیقی با اشاره به این‌که نقشه راه سرمایه‌گذاری استان در هیئت دولت مطرح شده است، ادامه داد: با تلاش مدیران برخی از پیشنهادات مطرح شده در جلسه رفع موانع تولید ملی شده است.

وی با اشاره به سفر به ۱۱۰ روستای استان، تصریح کرد: تداوم این سفرها با محوریت حل مشکلات مردم در دستور کار قرار دارد.

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید