اخبار

درشهرستان طارم بررسی شد:

حمایت از زنجیره تولید زیتون

حمایت از زنجیره تولید زیتون
با حضور مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در شهرستان طارم حمایت از زنجیره تولید زیتون با استفاده از ظرفیت طرح تولید مبتنی بر قرارداد بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری در این جلسه ضمن تشریح طرح تکاپو آن را یکی از برنامه های خوب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در هدایت برنامه ریزی شده وجوه مالی و نقدینگی به سمت بخش تولید و ایجاد اشتغال پایدار به صورت سیستماتیک دانست و افزود: اجرای این طرح هم موجب رونق تولید و هم رونق بازار اشتغال و به تبع آن بالا رفتن سطح زندگی و افزایش رفاه می شود.

جعفری نقش بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل در طرح تولید مبتنی بر قرارداد  را مهم دانسته و مساعدت بانک مذکور در این خصوص را راهگشا عنوان کرد.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه جلسه به سوالات حاضرین که از تولیدکنندگان زیتون و نیز صاحبان صنایع تبدیلی زیتون بودند پاسخ داد. در پایان مقرر شد متقاضیان جهت راه اندازی طرح زنجیره تولید زیتون جهت بهره مندی از تسهیلات پیش بینی شده برای این طرح درخواست خود را به همراه مدارک و مستندات مورد نیاز تسلیم اداره جهاد کشاورزی شهرستان طارم نمایند ضمن اینکه آمادگی ارائه راهنمایی ها و مساعدت های لازم اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به تبع آن اداره متبوع شهرستان اعلام شد.

جعفری و هیات همراه  از تعدادی از طرح های شهرستان که از محل اشتغال پایدار روستایی عشایری تسهیلات دریافت نموده اند ولی بر طبق گزارش تیم نظارت شهرستان با طرح خود مغایرت داشتند بازدید نموده و موارد و راهنمایی های لازم در جهت رفع مسائل موجود ارائه نمودند.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید