اخبار

برگزاری سالانه 32هزارنفر ساعت دوره آموزشی ویژه تعاونگران استان

برگزاری سالانه 32هزارنفر ساعت دوره آموزشی ویژه تعاونگران استان
مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سالانه 32 هزار نفر ساعت برای اعضاء تعاونی ها دوره آموزشی برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاک منش ضمن تشکر از حضور تعاونگران استان جهت شرکت در دوره آموزشی آشنایی با الگوها و تکنیک های مدیریت ارتباط با مشتری (فرآیند و نحوه استقرار نظام CRM در کسب و کار تعاونی)، هدف از برگزاری دوره های آموزشی را بالابردن بهره وری شرکتهای تعاونی خواند و اظهار داشت: در صورت اعلام نیاز تعاونی ها برای رشته خاصی از آموزش، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بصورت تخصصی و رایگان  و بدون هیچ محدودیتی دوره برگزار خواهدکرد.

پاک منش اظهار داشت: سالانه 32 هزار نفر ساعت برای اعضاء تعاونی ها دوره آموزشی برگزار می شود.

مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: ریشه مشکلات تعاونی ها عدم آموزش و عدم استقبال از این امر مهم است و تعاونی ها برای پیشرفت از نظر فناوری و اطلاعات عمومی باید به روز شوند و در دوره های آموزشی شرکت کنند.

وی در خصوص برگزاری دوره آموزشی آشنایی با الگوها و تکنیک های مدیریت ارتباط با مشتری CRM عنوان کرد: این دوره به صورت سراسری در سطح کشور برای 3500 نفر برگزار و برای شرکت کنندگان گواهی صادر خواهد شد.

پاک منش تصریح کرد: یکی از آیتمهای مهمی که به شاخص های ارزیابی تعاونی ها جهت شرکت در جشنواره تعاونی های برتر سال 99 اضافه خواهد شد، گواهی نامه های شرکت در دوره های آموزشی اعضاء هیات مدیره و اعضاء شرکت تعاونی  است.

شایان ذکر است این دوره با تدریس سرکار خانم دکتر حاجی علی اکبری برگزار شد.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید