اخبار

در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد:

دوره آموزشی آگاه سازی خطرات ، آسیب ها و مراقبت ها در خدمات الکترونیکی بانکی

دوره آموزشی آگاه سازی خطرات ، آسیب ها و مراقبت ها در خدمات الکترونیکی بانکی
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دوره آموزشی آگاه سازی خطرات ، آسیب ها و مراقبت ها در خدمات الکترونیکی بانکی با همکاری بانک قوامین برای همکاران اداره کل متبوع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، بانک قوامین مدیریت شعب استان با هدف آگاه سازی افراد در استفاده از خدمات غیر حضوری بانکها اقدام به برگزاری دوره مذکور برای کارکنان این اداره کل نمود .

الوندی کارشناس طرح و برنامه بانک قوامین  با اشاره به اینکه امروزه، فناوری های جدید، رشد بالایی داشته و در زندگی روزمره همه افراد جامعه به نیاز و ضرورتی انکار ناپذیر تبدیل شده است افزود: یکی از بسترهایی که در این زمینه به دلیل ایجاد تسهیل در مراودات پولی و مالی مورد استقبال قرار گرفته است استفاده از خدمات غیر حضوری بانکها و به عبارتی خدمات مبتنی بر بانکداری و پرداختهای الکترونیکی می باشد.

وی همچنین افزود: با توجه به بررسی و تحلیل های صورت گرفته، عدم شناخت مناسب و استفاده ناصحیح و عدم توجه به مراقبت های امنیتی، موجب وارد شدن خسارتهایی گاها سنگین به مشتریان بانکها گردیده است .

الوندی در همین راستا توضیحاتی کامل و جامع ارائه نمود و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید