اخبار

از راهبرد‌ های اداره کل تعاون احیای تعاونی‌های غیرفعال است

 از راهبرد‌ های اداره کل تعاون احیای تعاونی‌های غیرفعال  است
متوسلین در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه شماری از تعاونی‌های استان به دلایلی در استان غیرفعال و راکد هستند، ‌اظهار داشت: در این زمینه کمیته‌ای تشکیل شده تا وضعیت تعاونی‌های غیرفعال مشخص شود
متوسلین امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه شماری از تعاونی‌های استان به دلایلی در استان غیرفعال و راکد هستند، ‌اظهار داشت: در این زمینه کمیته‌ای تشکیل شده تا وضعیت تعاونی‌های غیرفعال مشخص شود.
وی با بیان این که در استان زنجان 2 هزار و 700 تعاونی وجود دارد، افزود: این تعاونی‌ها اشتغال خوبی را در استان ایجاد کرده‌اند که فعال‌سازی تعاونی‌های غیرفعال می‌تواند زمینه اشتغال شمار دیگری را نیز فراهم کند.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه در گذشته به دلیل عدم اطلاع‌رسانی مناسب مردم اطلاعات کمتری در این زمینه تعاون داشتند، بیان داشت: همین علت سبب شده است تا مردم کمتر به تعاونی‌ها جلب و جذب شوند.
وی اطلاع‌رسانی مناسب در بخش تعاون یکی از ارکان توسعه این بخش دانست و ادامه داد: تعاون باید بیش از بیش به مردم شناسانده شود تا شاهد حضور بیش از پیش مردم در بخش‌های مختلف تعاون باشیم.
متوسلین توجه به تعاونی‌ها را از جمله برنامه‌های دولت نهم برشمرد و گفت: دولت توجهات خوبی به بخش تعاونی داشته است که موجب رشد و تعالی این بخش شده است.
وی ایجاد تعاونی‌های مسکن مهر را از برنامه‌های دولت نهم برشمرد و عنوان داشت: ایجاد تعاونی‌های مسکن مهر از جمله اقدامات خوب دولت نهم برای ساخت واحدهای مسکونی برای افراد فاقد مسکن است.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه مسکن مهر در استان زنجان با جدیت دنبال می‌شود، تصریح کرد: ساخت واحدهای مسکونی مهر در استان زنجان پیشرفت خوبی داشته است.
وی تصریح کرد: در این زمینه و با تلاش‌های صورت گرفته، تا پایان سال جاری شماری از واحدهای مسکونی مهر به واجدان شرایط در زنجان تحویل داده می‌شود.
متوسلین با اشاره به برخی مشکلاتی که در برخی شهرستان‌های استان برای احداث واحدهای مسکونی به وجود آمده بود، اظهار داشت: با تلاش مسئولان و حمایت‌های صورت گرفته این مشکلات برطرف شده و روند ساخت واحدها با جدیت دنبال می‌شود.
وی در مورد کیفیت واحدهای مسکونی در حال ساخت بیان داشت: نظارت خوب و دقیقی بر واحدها صورت می‌گیرد.
مدیرکل تعاون استان زنجان خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود از مصالح خوب و با کیفیت برای ساخت واحدهای مسکونی مهر استفاده شود.
۲ مهر ۱۳۸۸ ۱۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید