اخبار

استاندار زنجان:

افتتاح هفت واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان

افتتاح هفت واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان
استاندار زنجان از سفر رئیس جمهور به استان زنجان خبر داد و گفت: با حضور رئیس جمهو ر، هفت واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

 

 فتح‌الله حقیقی  در جریان آغاز به کار نیروهای جدیدالورود یکی از شرکت های استان زنجان، گفت: بزرگترین تکلیفی که مدیریت استان زنجان بر عهده دارد، ایجاد آرامش در جامعه است و برای ایجاد آرامش باید نقشه و تصمیمات درست  و برنامه ریزی شده باشد.

وی اظهار کرد: امسال  دو واحد تولیدی در استان زنجان افتتاح می‌شود که یکی ۵۰۰ میلیارد تومان و دیگری ۱۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داشته است.

استاندار زنجان  با بیان اینکه رئیس جمهور به استان زنجان سفر می کند، گفت: امسال  با حضور رئیس جمهور در استان زنجان هفت واحد تولیدی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح و برای جوانان زیادی در استان اشتغال ایجاد می شود. 

حقیقی  ابراز کرد:  باید واحدهای تولیدی استان زنجان از نیروهای بومی برای کار استفاده کنند و  استفاده از نیروی غیربومی در شرایطی که نیروی کار و تخصص مورد نیاز در زنجان وجود نداشته باشد امکان پذیر است. 

وی به کار گروه اشتغال اشاره کرد و افزود: سیاست کارگروه رصد اشتغال در استان  زنجان تداوم خواهد داشت تا مردم اشتغال‌ ایجاد شده در استان را احساس کنند. 

استاندار زنجان به برگزاری منظم جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان زنجان اشاره کرد و گفت: همه جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در واحدهای تولیدی تشکیل شده و  در صورت حل نشدن مشکلات از طریق پایتخت و مرکز پیگیر حل آن خواهیم بود. 

حقیقی یادآورشد: با تلاش  های صورت گرفته امسال و سال گذشته هیچ واحد تولیدی در استان زنجان تعطیل نشده است.

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید