اخبار

نماینده عالی دولت در استان زنجان:

زنجانی‌ها تا پایان امسال سه جشن اشتغال می‌گیرند

زنجانی‌ها تا پایان امسال سه جشن اشتغال می‌گیرند
استاندار زنجان گفت: سه جشن اشتغال تا پایان امسال در زنجان برگزار خواهد شد.
 

فتح‌الله حقیقی در آیین واگذاری ۲۰ خودروی نیسان و سواری به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ع) که به منظور ایجاد اشتغال و خودکفایی انجام شد، با بیان این‌که اقداماتی که کارکنان کمیته امداد انجام می‌دهند، از روی اخلاص و محبت است، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در کشور منشاء اقدامات ارزشمند بسیاری بوده است.

وی با اشاره به بازدید از ۱۴۰ روستای استان، تصریح کرد: با توجه به خدمات مطلوبی که کمیته امداد امام خمینی (ع) ارائه می‌دهد، در این بازدیدها از میان مددجویان کمیته امداد افرادی که مراجعه می‌کنند، کم هستند.

این مسئول با اشاره به این‌که اشتغال و خودکفایی دو مقوله مهم است که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) پیگیری می‌شود، ادامه داد: در همین راستا با تلاش‌های صورت گرفته، اعتبار اشتغال امسال از ۳۱ میلیارد تومان به ۱۳۱ میلیارد تومان رسیده است.

وی با اشاره به جشن اشتغال ۲۰۰ نفر در شرکت ایران‌ترانسفو، اظهار کرد: سه جشن اشتغال نیز تا پایان امسال در زنجان برگزار خواهد شد.

در ادامه این مراسم، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) زنجان نیز با اشاره به ایجاد بیش از ۱۰۰۰ شغل در استان از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیان کرد: ایجاد اشتغال، یکی از مهم‌ترین راهکارها برای خروج افراد از چرخه حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

هدایت صفری با بیان این‌که ۲۹ طرح اشتغال در حوزه حمل و نقل در زنجان اجرا شده است، اظهار کرد: جشن خودکفایی ۲۰۰۰ خانواده نیز در اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید