اخبار

استاندار زنجان:

۶ واحد صنعتی تعطیل سال گذشته به چرخه تولید بازگشت

۶ واحد صنعتی تعطیل سال گذشته به چرخه تولید بازگشت
استاندار زنجان با اشاره به اینکه ۶ واحد صنعتی تعطیل سال گذشته به چرخه تولید بازگشت، گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که عملیاتی کردن برنامه‌ها باید در اولویت کارها باشد.

 فتح‌الله حقیقی  در نخستین کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در تالار پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، بر ضرورت عملیاتی کردن برنامه‌ها تاکید کرد و افزود: زنجان جزو استان‌هایی است که در این زمینه همواره پیشگام بوده و امیدواریم روندی که در این زمینه در پیش گرفته‌ایم، تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه عنوان کارگروه در اولویت دوم بوده و آنچه که امروز در اولویت قرار دارد، بحث محتوای برنامه‌ها است، تصریح کرد: بی‌شک وقتی به عملکرد استان در حوزه‌های مختلف از جمله رفع موانع تولید نیم‌نگاهی می‌اندازیم، می‌بینیم که با اقدامات صورت گرفته اجازه نداده‌ایم واحدهای تولید به سمت رکود پیش بروند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه تداوم روند تولید در شرایط کنونی اقتصادی، کاری بسیار ارزنده و ارزشمند است، ادامه داد: وقتی اجازه داده نشده است که روند تولید در استان با مختل مواجه شود، این بدان معنی است که کارها در استان همواره به سمتی حرکت کرده که حاکی از عملیاتی بودن آن‌ها داشته است و تا به امروز نیز این روند ادامه دارد.

حقیقی ابراز کرد: برای توسعه اشتغال در استان جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در محل کارخانه ها و کارگاه های تولیدی برگزار می شود. 

وی با بیان اینکه با تشکیل این جلسات به ویژه در محل واحدهای تولیدی مشکل‌دار،مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی با اولویت حل می شود، تصریح کرد: در سال گذشته هیچ واحد تولیدی جدیدی در استان زنجان تعطیل نشده و ۶ واحد صنعتی تعطیل شده وارد چرخه تولید شده است.

۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید