اخبار

کارآفرین برجسته کشور در زنجان سخنرانی می‌کند

کارآفرین برجسته کشور در زنجان سخنرانی می‌کند
رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان گفت: همزمان با هفته جهانی کارآفرینی، علیرضا نبی از کارآفرینان برجسته کشور در زنجان سخنرانی می‌کند.

صمد یوسفی اصل با بیان اینکه مراسم هفته جهانی کارآفرینی در روز چهارشنبه هفته جاری در محل سالن همایش بین‌المللی مهرانه با حضور مسؤولان، علاقه‌مندان به ایجاد کسب و کارهای جدید و عموم مردم برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این برنامه در راستای بهره‌بردن از تجربیات کارآفرینان نمونه استانی و کشوری برگزار می‌شود.

وی افزود: بی‌شک تجربیات این قبیل افراد در ایجاد کسب و کارهای جدید و راهنمایی‌های افراد کارآفرین در ادامه مسیر حائز اهمیت است و کانون کارآفرینان استان با شناخت از این مسئله و در راستای رسالت اجتماعی این تشکل دعوت از افراد صاحب نام در عرصه کسب و کار به زنجان را در برنامه دارد.

رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان در معرفی بیشتر نبی سخنران ویژه برنامه برای شرکت کنندگان در این مراسم گفت: وی دارای مدرک دکترای اقتصاد بین‌الملل، عضو مشاوران ارشد مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات و مطالعات کاربردی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، کارشناس و مجری برنامه‌های صدا و سیما، مسؤول کمیته آموزش انجمن جرم شناسی شرق کشور است.

یوسفی اصل در بخش دیگر سخنان خود درباره رسالت کانون کارآفرینان استان گفت: این تشکل با توجه به فرصت و ظرفیت‌های استانی و ملی نسبت به توسعه کارآفرینی در استان در نظر دارد، با توجه به ایده‌های نو و خلاقانه و شناسایی فرصت‌های جدید، با بسیج منابع به ایجاد کسب و کار رونق بخشیده و به ایجاد سازمان‌ها و شرکت‌های جدید و نوآور مبادرت کند.

 وی ادامه داد: این تشکل تلاش می‌کند، عزت نفس را که اساسی‌ترین ارزش برای ایجاد کار و خلاقیت است، تقویت کرده تا به مشکلات و چالش‌های پیش رو فائق آید.

  رئیس این تشکل غیردولتی در حوزه کسب و کار یادآور شد: کانون کارآفرینان استان مثبت اندیشی را به عنوان یکی از ویژگی‌های اصلی موفقیت مورد تاکید قرار داده

۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید