اخبار

برگزاری کارگاه سبک زندگی سالم برای کارگران دندی

برگزاری کارگاه  سبک زندگی سالم برای کارگران دندی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان از برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم، شیوه ارتباط سالم و کاهش اضطراب و افسردگی برای کارگران شرکت فرآوری مواد معدنی ایران واحد دندی خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جمال الدین مرادی گفت: کارگاه آموزشی مذکور طبق هماهنگی های به عمل آمده با اداره کل متبوع و با تدریس دکتر سجاد اجاقلو در محل سالن اجتماعات شرکت فرآوری مواد معدنی ایران برگزار گردید.

دراین کارگاه یک روزه مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن اشاره به استقبال خوب کارگران در ثبت نام جشنواره امتنان و شرکت  در مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش به ارائه مطالبی در خصوص سبک زندگی سالم ، شیوه ارتباط سالم با خود و دیگران و کاهش اضطراب و افسردگی پرداخت.

وی در بحث سبک زندگی سالم به چند اصل در زندگی اشاره کرد از جمله این که زندگی فراز و نشیب دارد. هم سخت و هم آسان است. به جهان بینی ما بستگی دارد که زندگی را چگونه ببینیم.

زندگی همراه با رنج و مشقت است ، جامعه پر از اختلاف ها است ما نباید انتظار داشته باشیم که همه مثل ما باشند، جهان جدید جهان تفاوت ها است ما با احترام به تفاوت ها و اختلاف ها می توانیم به یگانگی برسیم.

اجاقلو  همچنین راههای ار تباط اجتماعی سالم (خانواده،همکاران،دوستان و همسایگان)  ،شیوه های ساده زیستی شیوه های کاهش اضطراب و تحقیقات صورت گرفته در این خصوص و راههای مبارزه با اضطراب را به بحث و گفتگو گذاشت .

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید