اخبار

افزایش 83 درصدی مشارکت خیرین در طرح‌های کمیته امداد

افزایش 83 درصدی مشارکت خیرین در طرح‌های کمیته امداد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: بر اساس آمارهای موجود میزان مشارکت خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در هشت ماه گذشته از سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 83 درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، هدایت صفری در دیدار با امام جمعه شهر خدابنده اظهار کرد: با همراهی مناسب ائمه جمعه استان، اعتماد خیران به کارکردهای اثر بخش کمیته امداد در حوزه محرومیت‌زدایی و همت مجموعه برخلاف چالش‌های اقتصادی موجود مشارکت مردم در برنامه‌های اجرایی این نهاد افزایش قابل توجهی داشته است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد موجب هم‌افزایی در ارائه خدمات اثربخش به جامعه هدف این نهاد می‌شود، افزود: خیران نیک اندیش زنجانی با احساس مسؤولیت در حوزه مسائل اجتماعی همواره در برنامه‌های اجرایی این نهاد پای کار بوده و مشارکت قریب به 50 میلیارد تومانی نیکوکاران زنجانی در طرح‌های اجرایی حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان شاهد صادقی بر این موضوع است. 

وی ادامه داد: با همین نگاه و براساس آمارهای موجود میزان مشارکت خیران زنجانی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان زنجان در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 83 درصد افزایش یافته است. 

صفری یکی از شاخص‌های اثرگذار در افزایش مشارکت خیران در برنامه‌های فقرزدایی کمیته امداد استان زنجان را ایجاد مراکز نیکوکاری جدید با محوریت مساجد و توسعه فعالیت‌های خیرخواهانه در این بخش عنوان کرد و گفت: با فعالیت‌های صورت گرفته در این بخش تعداد مراکز نیکوکاری فعال استان زنجان از 27 مرکز در پایان سال گذشته به 64 مرکز در پایان هشت ماهه امسال افزایش یافته است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان همکاری و همراهی دستگاه‌های مختلف را یکی دیگر از مؤلفه‌های اثرگذار در افزایش کمک‌های مردمی به این نهاد عنوان کرد و افزود: تلاش می‌کنیم، با انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری با دستگاه‌ها، نهادها، موسسات خیریه و تشکل‌های مردم نهاد زمینه افزایش مشارکت خیرخواهانه و مردمی در برنامه‌های اجرایی این نهاد ارتقا یابد.

۱۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید