اخبار

در جلسه کمیته فنی اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر مطرح شد:

ثبت نام 1303 طرح در سامانه کارا

ثبت نام 1303 طرح در سامانه کارا
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر مطرح کرد: 1303 طرح در سامانه کارا ثبت نام و توسط کمیته فنی اشتغال شهرستان بررسی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد علی انباری در دومین جلسه کمیته اشتغال اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر که به ریاست معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری این شهرستان و با حضور رؤسای ادارات و اعضای شورای هماهنگی، مدیران کاریابیها و رؤسای بانکهای عامل طرف قرارداد طرحهای اشتغالزایی تشکیل گردید، گزارش اجمالی از تسهیلات واگذار شده به کارآفرینان شهرستان ارائه نمود.

دبیر کمیته اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر گفت: تاکنون 1303 طرح در سامانه کارا ثبت نام و توسط کمیته فنی اشتغال شهرستان بررسی و طرحهای قابل اجرا و اشتغالزا مصوب و به بانکها معرفی شدند.

وی افزود: در اشتغال فراگیر 6 طرح و همچنین در اشتغال روستایی چندین طرح بررسی، مصوب و به بانکهای عامل جهت واگذاری تسهیلات معرفی شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر در این جلسه اظهار کرد: در سطح شهرستان تعداد ثبت نامی های موجود در کاریابیها 1730 نفر می باشد که 401 نفر خانم و 1329 نفر آقا هستند ، از این تعداد 662 نفر در واحدهای تابعه مشغول به کار شده اند(104 نفر خانم ، 1558 نفر آقا) وهر 15 روز موارد ومشکلات واحدهای مشکل دار به فرمانداری اعلام می گردد.

سپس از هریک از اعضاء حاضر در جلسه موارد وپیشنهاداتی در خصوص طرحهای اشتغالزایی مطرح نمودند.

همچنین هریک از کاریابیها به بیلان کاری خود پرداخته و رؤسای ادارات شهرستان و بانکهای عامل هرکدام به بیان نقطه نظرات پرداخته و آمادگی خود را جهت حمایت و پشتیبانی از طرحهای اشتغالزایی اعلام نمودند.

دکتر کرامتی از زحمات ارزنده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر در این خصوص تقدیر و تشکر بعمل آورد و وضعیت اشتغال موجود در شهرستان را رضایت بخش و قابل قبول عنوان نمود.

معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ابهر از تلاشهای اعضاء حاضر در جلسه قدر دانی نمود و از آنها خواست که با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان به اشتغال هر چه بیشتر و بکارگماری بیکاران جویای کارهمت گماشته و از طرحهای اشتغالزایی به ویژه در نقاط روستایی ومحروم حمایت نمایند و از سخت گیریهای بی مورد ودست و پاگیر جداً خودداری نموده و سعی در مرتفع نمودن آنها نمایند.

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید