اخبار

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی:

بدهکاری‌ها به مدت ۵ سال تقسیط می‌شود

بدهکاری‌ها به مدت ۵ سال تقسیط می‌شود
مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی گفت: پرداخت بدهکاری‌ها چنانچه توسط کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب شود، به صورت ۶۰ قسط به مدت ۵ سال تقسیط می‌شود.

مصطفی سالاری درجمع خبرنگاران استان زنجان اظهار کرد: در مقاطعی از زمان امکان بخشودگی جرایم وجود داشت اما در شرایط حاضر به دلیل اتمام مهلت قانونی آن، امکان‌پذیر نیست که امیدواریم در بودجه سال ۹۹ مجددا امکان بخشودگی جرایم فراهم شود.

وی در خصوص بخشودگی جرایم عنوان کرد: سازمان تامین‌اجتماعی از این امر که بخشودگی‌جرایم به وقوع بپیوندد استقبال می‌کند، به شرط آنکه قانون‌گذار اجازه آن را صادر کند و منع قانونی وجود نداشته باشد.

این مسئول در زمینه رسیدگی به اعتراض‌ها گفت: در حال حاضر در روند رسیدگی به اعتراضات تسریع صورت گرفته و سعی بر این است که با اقدامات کارگروه‌ها، نهایت همکاری لازم در این زمینه وجود داشته باشد تا کارگاه‌های تولیدی دچار خسارت نشوند.

مدیرکل سازمان تامین‌اجتماعی در ارتباط با میزان بدهی واحدهای صنعتی به این سازمان نیز افزود: ۲۵ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان میزان بدهی افرادی است که سازمان تامین‌اجتماعی از آن‌ها طلب دارد، به عبارتی این افراد دارای فرد بیمه‌شده‌ای هستند.

استاندار زنجان نیز در ادامه این گفت‌وگو در خصوص شرکت روغن‌نباتی جهان بیان کرد: مشکل این شرکت تاکنون تا حد زیادی حل و می‌توان ادعا کرد که خط تولید آن راه‌اندازی شده است.

.

۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید