اخبار

در دولت نهم1500 شرکت تعاونی تشکیل شده است

 در دولت نهم1500  شرکت تعاونی تشکیل شده است
خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون استان زنجان گفت: در طی چهار سال فعالیت دولت نهم یک ‌هزار و 500 تعاونی مختلف در استان زنجان تشکیل شده است.
موسی متوسلین امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: در حال بیش از 2 هزار و 700 تعاونی در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، چند منظوره، مسکن و تعاونی‌های مصرف در استان زنجان فعالیت می‌کنند.
وی با اشاره به تلاش دولت نهم در راستای حمایت از بخش تعاونی تصریح کرد: حمایت‌های دولت نهم از تعاونی‌ها موجب تشکیل تعاونی‌های مختلفی در کشور و استان زنجان شده است.
مدیرکل تعاون استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان تعانی‌ها عملکرد خوبی دارند، اضافه کرد: به جز چند تعاونی مسکن که در ذهن مردم شائبه‌هایی را به وجود آورده‌اند تعاونی‌های دیگر موفق عمل کرده‌اند.
وی با بیان اینکه تلاش اداره کل تعاون ساماندهی وضعیت تعاونی‌ها است، ادامه داد: تلاش می‌کنیم که وضعیت برخی تعاونی‌هایی که مشکل دارند، مشخص کنیم.
متوسلین با بیان اینکه هنوز تعاونی‌ها نتوانسته‌اند به جایگاه واقعی خود در جامعه برسند، افزود: باید با افزایش آگاهی مردم زمینه اعتماد مردم را به تعاونی‌ها افزایش دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید از تعاونی‌ها در کشور حمایت شود، عنوان داشت: حمایت از تعاونی‌ها در دولت نهم در حد خوبی بود که امیدواریم در دولت دهم نیز ادامه داشته باشد.
مدیرکل تعاون استان زنجان با بیان اینکه تعاونی‌ها می‌توانند زمینه اشتغال فراوانی را در جامعه ایجاد کنند، گفت: باید در راستای کاهش بیکاری در جامعه از ایجاد تعاون در جامعه حمایت شود
۱۵ مهر ۱۳۸۸ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید