اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان :

رسیدن به عدالت اقتصادی با سرمایه گذاری درقالب تعاونی

رسیدن به عدالت اقتصادی با سرمایه گذاری درقالب تعاونی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: سرمایه گذاری در قالب تعاونی ها بهترین راه برای رسیدن به عدالت اقتصادی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در نشست تخصصی روسا و کارشناسان حوزه تعاون اداره کل متبوع و ادارات شهرستانهای تابعه که در محل شرکت مینو خرم دره برگزار شد مطرح کرد: سرمایه گذاری در قانون اساسی کشور در سه قالب خصوصی، تعاونی و دولتی تعریف شده است که تعاونی ها بهترین گزینه برای توسعه اقتصادی است.

یوسفی گفت: در شرایط فعلی کشور با وجود تحریم ها و محدودیت های مالی فراوان، تعاونی ویژگی خاصی دارد و بهترین نوع شرکت و سرمایه گذاری است و سرمایه گذاری در قالب تعاونی ها بهترین راه برای رسیدن به عدالت اقتصادی است.

یوسفی در ادامه با اشاره به بحث سیاست دولت در امر برون سپاری سهم اقتصاد دولتی با اولویت بخش تعاون گفت: لازمه اجرایی شدن این امر آماده سازی زیر ساخت ها و فراهم کردن زمینه های واگذاری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  همچنین مطرح کرد: برای اصلاح چهره تعاونی ها در حوزه تشکیل تعاونی ها می توانیم در مسیر تشویق و ترغیب شرکتهای دانش بنیان قدم برداریم و شناسایی ظرفیتهای موجود و بروز رسانی اطلاعات تعاونی ها در دستور کار باشد.

در پایان این نشست بازدیدی از مجموعه صنعتی مینو خرم دره صورت گرفت . 

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید