اخبار

اشتغال بخش کشاورزی استان زنجان ۷۰ درصد نسبت به متوسط کشوری بالاتر است

اشتغال بخش کشاورزی استان زنجان ۷۰ درصد نسبت به متوسط کشوری بالاتر است
استاندار زنجان با اشاره به این که اشتغال در بخش کشاورزی استان زنجان ۷۰ درصد نسبت به متوسط کشوری بالاتر است، گفت: اگر کشاورزی در استان نوین‌سازی شود بسیاری از مسائل و مشکلات این حوزه حل می‌شود.

فتح اله حقیقی با بیان این که موضوع اصلی امروز این است که تصمیم در مدیریت چه جایگاهی دارد و چه اولویت‌هایی برای مدیریت دارد، ابراز داشت: شاید برخی‌ها مهم‌ترین مسئولیت مدیریتی را تصمیم‌گیری می‌دانند، باید تصمیم گرفت که موازی‌کاری‌ها حذف شود، ریسک تصمیم کم شود، باید  ما در جامعه آرامش و امنیت ایجاد کنیم موجب نارضایتی و شکست بیگانگان خواهد شد.

مقام عالی استان تعداد افرادی که طی سال گذشته در استان زنجان، بیکار شده و از بیمه بیکاری استفاده کرده‌اند 35 نفر اعلام کرد و افزود: استان زنجان رتبه پنجم‌نرخ مشارکت اقتصادی در کشور را دارد.

به گفته وی، اشتغال در بخش کشاورزی استان زنجان 70 درصد نسبت به متوسط کشوری بالاتر است یعنی اگر کشاورزی موجود نوین سازی شود از مسائل و مشکلات استان حل می شود که این امر مستلزم ارائه نظرات از طریق اساتید دانشکده کشاورزی استان است.

استاندار زنجان خاطرنشان کرد: استان زنجان رتبه سوم از لحاظ کاداستر زمین‌های کشاورزی را دارد و از لحاظ دام نیز دارای واحد 60 هزار رأسی است که تا حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در کشور و منطقه بی‌نظیر است.

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید