اخبار

مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان زنجان :

تکمیل زنجیره های تولید و ارزش با ظرفیت تعاونی ها

تکمیل زنجیره های تولید و ارزش با ظرفیت تعاونی ها
مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: ‌با ظرفیتی که در تعاونی ها وجود دارد با تکمیل زنجیره های تولید و ارزش به توانمند سازی جامعه هدف می پردازیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمد رضا یوسفی در اولین جلسه کارگروه استانی تفاهمنامه ۴جانبه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سازمان بهزیستی، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون هدف از انعقاد  قرارداد مذکور را حمایت توان یابان، زنان سرپرست خانوار و افزایش و تقویت حضور تعاونی ها و تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی عنوان کرد.

یوسفی همچنین افزود: در راستای ایجاد فرصتهای شغلی پایدار برای جامعه هدف، فعالیتهایی  مددجویان، زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی ساماندهی خواهد شد .

وی ادامه داد:  با توجه به وظایف و مسئولیتهایی که برای هریک از طرفین تفاهمنامه 4 جانبه  پیش بینی شده و با توجه به تشکیل کارگروه استانی و تدوین تفاهمنامه،  لازمه انجام درست وظایف محوله، بومی سازی تفاهمنامه مذکور است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر شکل گیری سریع تعاونی های پشتیبان برای جامعه هدف تاکید کرد و گفت: در همین مسیر برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی با تدوین سرفصل های مورد آموزش صورت گیرد چرا که ما معتقدیم با اجرای این تفاهمنامه و انجام برنامه های مرتبط با آن می توانیم فصلی نو در جهت کاهش آسیب های اجتماعی استان ایجاد نماییم.

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید