اخبار

جلسه شورای هماهنگی بخش تعاون استان زنجان برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی بخش تعاون استان زنجان برگزار شد
اولین جلسه شورای هماهنگی بخش تعاون استان زنجان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در  جلسه شورای هماهنگی بخش تعاون استان که به میزبانی اتاق تعاون و با حضور سازمان تعاون روستایی، بانک توسعه تعاون، صندوق ضمانت بخش تعاون برگزار شد، هدف از تشکیل جلسه مذکور را اتخاذ سیاست‌های واحد در حوزه بخش تعاون و اجرای برنامه های مشترک و حل و فصل مشکلات شرکت‌های تعاونی و نیز هم‌افزایی فعالیت‌های حوزه تعاون اعلام نمود.

 یوسفی با اشاره به اینکه  ۴۰ سال ایستادگی در مقابل تحریم ها نشان از ظرفیت و توانمندی های عظیم کشور دارد افزود:  نقش تعاونی ها در این چهل سال بسیار پررنگ و قابل توجه بوده و باید تلاش کنیم در این برهه از زمان ظرفیت‌های بخش تعاون را شناسایی و بسترهای لازم را برای توسعه این بخش آماده کنیم .

یوسفی ادامه داد:‌ تعاونی‌ها ظرفیت بسیار خوبی برای تکمیل زنجیره‌های تولید دارند و می‌توانند فعالیت ها را در بخش‌های مختلف تولیدی پایدار و پویا نمایند.

مدیر کل تعاون، کار و رفا ه اجتماعی استان زنجان احصاء زمینه‌های مشترک و مشارکت فیمابین ارگانهای همکار در حوزه بخش تعاون را ضروری دانست و بر اجرای برنامه های مشترک ترویجی و اشتغال زا برای توسعه این بخش تاکید نمود.

پس از اعلام نظرات اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید و مقرر شد: زمینه عضویت اتحادیه های تعاونی های روستایی در اتاق تعاون استان فراهم گردد و  تشکیل جلسات مشترک ماهانه بطور مستمر در دستور کار باشد و بر برگزاری  نمایشگاه و همایش‌های مشترک نیز تاکید شد.

۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید