اخبار

بخش صارات نیازمند حمایت جدی از سوی دولت است

بخش صارات نیازمند حمایت جدی از سوی دولت است
مدیر عامل شرکت تعاونی فرزام تجارت بخش صادرات نیازمند حمایت های جدی و موثرتری از سوی دولت و مقامات دولتی است.
مدیر عامل شرکت تعاونی بازرگانی فرزام تجارت گفت: در استان با کمبود نیروی متخصص در زمینه بین الملل مواجه هستیم و جای خالی شرکت های وارداتی و صادراتی در استان محسوس است.

مهدی رنگ رونا در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، با بیان اینکه صادرات مقوله ای است که با توجه به طراز تجاری کشورها بسته می شود، اظهار کرد: اگر میزان صادرات نسبت به رقم واردات مثبت باشد، این یک اتفاق مهم است.

رنگ رونا با بیان اینکه صادرات از پرداخت مالیات معاف است، عنوان کرد: این یک امتیاز با ارزش است و باید از این فرصت در جهت اعتلای بخش صادرات بهره برد.

وی با بیان اینکه در چند سال گذشته به بخش صادرات کم توجهی شده است، ابراز کرد: این بخش نیازمند حمایت های جدی و موثرتری از سوی دولت و مقامات دولتی است.

رنگ رونا با ذکر این مطلب که صادرکنندگان با حجم عظیم مالی رو به رو هستند، خاطر نشان کرد: حمایت های دولت و ارائه منابع بانکی به بخش صادرات، از اهمیت بالایی برخوردار است، اما منابع مالی بایستی در اختیار صادرکنندگان واقعی قرار گیرد. چرا که در بعضی مواقع منابع در اختیار افراد غیرمتخصص قرار می گیرد و بروز سهل انگاری توسط این افراد، موجب سلب اعتماد برای اعطای تسهیلات به افراد دیگر می شود.
۲۷ مهر ۱۳۸۸ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید