اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در سالگرد حماسه9دی

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در سالگرد حماسه9دی
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی پیامی را منتشر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در متن پیام خود آورده است:

نهم دی ماه به عنوان حماسه عظیم حضور میلیونی مردم در دفاع از آرمانهای انقلاب و بیعت دوباره با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظّم رهبری ، ثبت شده و ماندگار خواهد بود.

نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن، با بصیرت و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند.«

در واقع مردم در 9 دی حماسه عاشورایی آفریدند و به افکار خود رنگ حماسی بخشیدند و توانستند به عنوان مردمی متعهد، سیلی محکمی به فتنه گران، آشوب طلبان و استکبار جهانی بزنند.

ضمن تبریک فرار رسیدن حماسه ۹ دی به تمام تلاشگران عرصه کار و تولید و مردم شریف پایتخت شور و شعور حسینی امیدواریم مردم همیشه در صحنه میهن اسلامی با اتحاد و همبستگی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، زمینه توسعه، تعالی، پیشرفت و امنیت پایدار کشور را فراهم کنند و هر روز شاهد اقتدار ایران اسلامی در عرصه های بین المللی باشیم.

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید