اخبار

ایجاد 345 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی

ایجاد 345 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: از مجموع تسهیلات پرداختی توسط کمیته امداد، 345 فرصت شغلی با پرداخت 5 میلیارد و 620 میلیون تومان اعتبار ایجاد شده است.

هدایت صفری  اظهار کرد: هدف اصلی صندوق امداد ولایت استان زنجان ارائه تسهیلات اشتغال، کارگشایی، کمک ‌هزینه درمان و مسکن با هدف تقویت جایگاه فرهنگ قرض‌الحسنه و نیت خیر خیران به نیازمندان واقعی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از پرداخت بیش از 3 هزار و 800 فقره تسهیلات اشتغال و کارگشایی و مسکن توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان خبر داد و گفت: برای این تعداد تسهیلات قریب به 20 میلیارد و 700 میلیون تومان پرداخت ‌شده است.

وی افزود: از مجموع تسهیلات پرداختی صندوق امداد ولایت استان ایجاد 345 فرصت شغلی با پرداخت 5 میلیارد و 620 میلیون تومان اعتبار هست که گام مهمی در سال رونق تولید به‌ حساب می‌آید.

وی همچنین از پرداخت 2 هزار و 691 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه، کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند استان زنجان از ابتدای امسال خبر داد و افزود: این تسهیلات برای رفع مشکلات مددجویان در بخش‌های مختلف هزینه‌های درمانی، معیشتی، کمک به تأمین جهیزیه، کمک به هزینه‌های تحصیلی و تامین لوازم‌خانگی مددجویان بوده که بیش از 10 میلیارد و 222 میلیون تومان پرداخت ‌شده است.

صفری به حمایت صندوق امداد ولایت در حوزه مسکن و ساختمان نیز اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال‌جاری 737 فقره وام مسکن به نیازمندان تحت حمایت  با اعتباری بالغ‌ بر 4 میلیارد و 42 میلیون تومان و 89 مورد نیز اجاره ودیعه مسکن مددجویان به مبلغ 815 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این استان پرداخت ‌شده است.

۱۲ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید