اخبار

اعطاء تسهیلات بلاعوض به شرکتهای تعاونی جهت دریافت ایران کد

اعطاء تسهیلات بلاعوض به شرکتهای تعاونی جهت دریافت ایران کد
رئیس اداره طرح و برنامه اداره کل تعاون استان زنجان تامین حق عضویت شرکت‌های تعاونی در اجرای طرح ایران کد را از جمله تسهیلات برای اجرای طرح برای شرکت‌ها اعلام کرد و عنوان داشت:

خبرگزاری فارس: رئیس اداره طرح و برنامه اداره کل تعاون استان زنجان گفت:  اظهار داشت: این طرح در حال حاضر در استان آغاز شده است و 7شرکت تعاونی در استان تاکنون ایران کد را دریافت کرده‌اند  وامیدواریم همه شرکت‌ها در این طرح حضور فعالی داشته باشند.
وی افزود: یکی از توافقات سفر دور دوم ریاست جمهوری بین استانداری و تعاون تامین مبلغ 8/0 میلیارد ریال برای آموزش کارآفرینی، ایجاد تعاونی‌های جدید و کمک به توسعه تجارت الکترونیک در قالب بنیاد توسعه کارآفرینی در استان زنجان بود.
رئیس اداره طرح و برنامه اداره کل تعاون استان زنجان ادامه داد: بخشی از این مبلغ نیز برای توسعه ایران کد در استان اختصاص می‌یابد.
وی ایجاد بستر اطلاعاتی ملی شرکت‌ها و محصولات و ایجاد زیرساخت‌های نوین تجارت از اهداف اجرای طرح ایران کد اعلام کرد
منطقی با اشاره به مزیت‌های خوب این طرح بیان داشت: افزایش شانس فروش کالا، امکان مدیریت شرکت‌ها، تجارت محصولات در سطح ملی از جمله مزیت‌های این طرح برشمرد.
وی با اشاره به اینکه طبق توافقنامه بین اداره کل تعاون استان، بنیاد توسعه تعاون کارآفرینی و تعاون، اتاق تعاون ملزم به اجرای این طرح شده است، گفت: تسهیلات بلاعوضی نیز برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است که به شرکت‌های تعاونی اعطا می‌شود.
رئیس اداره طرح و برنامه اداره کل تعاون استان زنجان تامین بخشی از حق عضویت شرکت‌های تعاونی در طرح ایران کد را از جمله تسهیلات برای اجرای طرح برای شرکت‌ها اعلام کرد و عنوان داشت: همچنین به تعدادی از کالاهای این شرکت‌ها نیز به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه کد اعطا می‌شود.
وی با اشاره به وجود 2 هزار و 800 تعاونی در استان تصریح کرد: شرکت‌ها می‌توانند با مراجعه به اتاق تعاون استان و یا تماس با شماره تلفن 4260738 در این طرح شرکت کنند

۱۸ مهر ۱۳۸۸ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید