اخبار

پالایش و توسعه کمی و کیفی دفاتر کاریابی‌های داخلی و خارجی زنجان

پالایش و توسعه کمی و کیفی دفاتر کاریابی‌های داخلی و خارجی زنجان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پالایش و توسعه کمی و کیفی دفاتر کاریابی‌های داخلی و خارجی خبر داد.

 

محمدرضا یوسفی  با بیان اینکه دفاتر کاریابی‌های داخلی و خارجی استان در راستای ارتقای سطح خدمات شغلی و مشاوره‌ای پالایش می‌شود، اظهار کرد: مجموع کاریابی داخلی استان در سال 98 به 20 کاریابی و کاریابی‌های خارجی به چهار کاریابی افزایش یافته و در عین حال مجوز کاریابی‌هایی که عملکرد ضعیف داشته‌اند، ابطال می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه از سال 97 تاکنون حدود هشت دفتر کاریابی داخلی و دو دفتر کاریابی خارجی و همچنین یک کاریابی الکترونیکی در سطح استان به مجموع دفاتر کاریابی مجاز اضافه شده است، افزود: افزایش تعداد دفاتر کاریابی در راستای ارتقای سطح خدمات قابل ارائه توسط این دفاتر و رضایت‌مندی کارجویان و کارفرمایان انجام شده است.

وی افزود: میزان حق‌الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیر دولتی برای کاریابی‌های داخلی برای مشاوره شغلی و ثبت‌نام 270 هزار ریال و دفاتر کاریابی خارجی 4 هزار ریال تعیین شده است.

یوسفی تاکید کرد: حفظ و نگهداری از اطلاعات شخصی و هویتی جویندگان کار و نیز اقدام در چارچوب دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های ابلاغی توسط دفاتر کاریابی ضروری است.

وی اضافه کرد: شناسایی و برخورد با دفاتر کاریابی غیر مجاز حتی در فضای مجازی با همکاری انجمن صنفی کارفرمایی کاریابی‌های استان به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید