اخبار

چهارمین جلسه‌ی کمیته طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی در استان زنجان

چهارمین جلسه‌ی کمیته طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی در استان زنجان
چهارمین جلسه شورای اشتغال و کارآموزی در محیط کار واقعی با حضور اعضای کمیته در دفتر معاونت آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی با محوریت بررسی درخواست مجوزهای دریافتی از مراکز آموزشی و بررسی درخواست مجوزهای دریافتی از ارگان‌های نظامی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: چهارمین جلسه شورای اشتغال و کارآموزی در محیط کار واقعی با حضور اعضای کمیته در دفتر معاونت آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی با محوریت بررسی درخواست مجوزهای دریافتی از مراکز آموزشی و بررسی درخواست مجوزهای دریافتی از ارگان‌های نظامی استان برگزار شد .

مکی، معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از آمار عملکردی استان، طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار، طرح مشوق بیمه کارفرمایی و طرح کارورزی فارغ التحصیلان و اهداف و ظرفیت‌های آن را بیان کرد و گفت: در اجرای این طرح‌ها تلاش ها و اقداماتی در استان انجام شده است و بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند به خوبی از این ظرفیت‌ها استفاده نمایند.

شایان ذکر است در این جلسه، درخواست مجوزهای دریافتی از مراکز آموزشی و ارگان‌های نظامی مورد بررسی قرار گرفت و به تأیید اعضای کمیته رسید .

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید