اخبار

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر برگزار کرد:

جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی

جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابهر از برگزاری اولین جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اداره این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد علی انباری افزود: این جلسه با حضور نمایندگان ادارات فنی وحرفه ای، صنعت و معدن، بسیج کارگری، کارفرمایان و نمایندگان تشکلهای کارگری و کارفرمایی در سالن اجتماعات شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر تشکیل گردید.

انباری بر هرچه باشکوهتر برگزار نمودن مراسم دهه مبارک فجر سال جاری تاکید کرد و گفت: قصد داریم امسال نیز همچون سنوات گذشته با کمک و همیاری واحدهای تولیدی و صنعتی تابعه شهرستان ابهر، جشن بزرگ فرهنگی و اجتماعی انقلاب را برگزار نماییم و در این جشن برای برگزیدگان مسابقات فرهنگی، ورزشی، کارگران نمونه و کارآفرینان و کارفرمایان نمونه جوائز نفیسی در نظر گرفته شده است.

 وی ادامه داد:  همچنین به همراه مسئولین شهرستان ابهر با خانواده شهدای جامعه کارگری دیدار خواهیم داشت و برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز با  اهداء لوح به خانواده های آنها از مقام والایشان تجلیل خواهد شد.

 انباری در ادامه از مدیران واحدهای صنعتی درخواست نمود که نهایت همکاری و مساعدت را در این زمینه مبذول دارند که هریک از حاضرین جهت  همکاری لازم  در برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر اعلام آمادگی نمودند.

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید