اخبار

برگزاری جلسه کمیته کارگری در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب

برگزاری جلسه کمیته کارگری در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان از برگزاری جلسه هماهنگی کمیته کارگری ستاد دهه فجر این شهرستان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جمال الدین مرادی به آیین نامه تشکیل کمیته کارگری و عضویت دستگاه ها اشاره نمود و به تشریح و تبیین و اهداف و وظایف کمیته مذکور پرداخت.

 مرادی هدف از تشکیل این جلسه را ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در جامعه کار و تولید دانست و وظایف هر یک از دستگاه ها را بازگو کردن دستاوردهای انقلاب در حوزه وظایف خود برشمرد.

 در ادامه جلسه هر یک از اعضای کمیته نظرات و پیشنهادات و برنامه های کاری خود را مطرح نمودند.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان برنامه های پیش بینی شده برای بزرگداشت دهه مبارک فجر را به شرح ذیل اعلام نمود:

آذین بندی سردرب دستگاه های عضو کمیته مذکور و نیز واحدهای تولیدی و صنعتی و کارخانجات مستقر در شهرستان ماهنشان با پرچم جمهوری اسلامی، دیدار با خانواده معزز شهدای کارگری و نیز دیدار با امام جمعه محترم شهر دندی به اتفاق اعضای کمیته و همچنین بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، راه اندازی کاروان های کارگری با لباس فرم و با دردست داشتن پلاکارد عکس امام (ره) و مقام معظم رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی 22 بهمن .

۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید