اخبار

کمک یک میلیارد و۳۶۰ میلیون ریالی زنجانی‌ها به سیل زدگان

کمک یک میلیارد و۳۶۰ میلیون ریالی زنجانی‌ها به سیل زدگان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از جمع آوری یک میلیارد و۳۶۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی وکالایی مردم خیر و نوعدوست استان زنجان به سیل زدگان استان سیستان وبلوچستان از طریق این نهاد خبر داد.
 

 هدایت صفر ی، گفت: مردم خیر و نیکوکار استان از ابتدای وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور به یاری هموطنان آسیب دیده از سیل شتافته وتاکنون بیش از یک میلیارد و۳۶۰ میلیون ریال کمک نقدی وغیر نقدی خود را از طریق این نهاد به مناطق آسیب دیده جمع آور ی کرده‌اند.

وی با اشاره به آمادگی کامل دفاتر ۱۴ گا نه کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان برای جمع اوری کمک‌های مردمی گفت: بیش از ۷۰ مرکز نیکوکاری این نهاد نیز کمک‌های مردم خیر استان زنجان را برای ارسال به مناطق سیل زده در سطح استان جمع آوری می‌کنند.

صفری تصریح کرد: مردم استان زنجان می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود شامل پتو، موکت، زیرانداز، لوازم گرمایشی، ست‌های بهداشتی و مواد غذایی با تاریخ اعتبار مصرف مناسب را به هموطنان سیل زده اهدا کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، افزود: هموطنان نوع دوست استان زنجان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره‌گیری کد دستوری # ۵*۰۲۴*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۱۶ رقمی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ به هم‌وطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان پرداخت کنند.

۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید