اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

جلسه کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت دهه فجر استان زنجان

جلسه کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت دهه فجر استان زنجان
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت دهه فجر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، سجاد  اجاقلو به تشریح شیوه نامه اجرایی برنامه ها با تاکید بر رویکرد و سیاست های وزارت متبوع و نقش و جایگاه کارگران و تشکل های کارگری و کارفرمایی پرداخت و عنوان کرد: این جلسه با هدف هماهنگی جهت تدوین و برنامه ریزی مناسب برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم های بزرگداشت دهه فجر تشکیل شده است.

اجاقلو به اهمیت خون شهداء در به ثمر رسیدن انقلاب  و ایثارگری های آزادگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اشاره نمود و تلاش آحاد ملت بویژه جامعه کار و تولید در رسیدن به خودکفایی و اقتصاد مقاومتی را بیش از سنوات گذشته عنوان نمود.

 وی در ادامه گفت:  برنامه ریزی باید به گونه ای باشد  تا قداست این ایام حفظ شود و مشارکت همه ادارات و سازمان های عضــو کارگروه و عضو شــورای فرهنگــی را خواستار شد.

 اجاقلو اظهار امیدواری نمود تا با همفکری و تشریک مساعی برنامه هایی قابل ارائه در سطح ملی برگزار نمائیم.

وی  ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است، عنوان کرد: طبق این بیانیه نقشه راه انقلاب و وظایف و مسئولیت های بخش های مختلف جامعه از جمله جامعه کار و تولید مشخص شده است.

در ادامه هریک از اعضاء حاضر در جلسه به ارائه  نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برنامه های پیش بینی شده در کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت دهه فجر استان زنجان را به این شرح اعلام نمود:  دیدار با خانواده معزز شهدا در یکی از ایام دهه فجر،  دیدار مدیران و تشکل های کارگری و کارفرمایی با مقامات استانی ( استاندار و امام جمعه) ، حضور متحد و منسجم جامعه کار و تولید و همه تشکل های کارگری و کارفرمایی استان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ،    برگزاری مسابقات ورزشی در دو بخش کارکنان و جامعه مخاطب (کارگری) در رشته های مختلف، برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی توسط واحدهای بزرگ تولیدی صنعتی استان (ایران ترانسفو – مینو ) با همکاری و نظارت ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان های تابعه .

۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید