اخبار

شیرکانی با استاندار زنجان دیدار کرد

شیرکانی با استاندار زنجان دیدار کرد
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایرکشور با استاندار زنجان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی شیرکانی در این دیدار عنوان کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ماحصل تصمیم مجلس در دورانی است که نظام به بلوغ نسبی رسیده بود و خدماتی که امروز، صندوق بیمه اجتماعی به کشاورزان و روستاییان ارائه می‌دهد، به خدمات ارائه شده در کشورهای توسعه یافته نزدیک است.

وی از چالش‌های زیست‌محیطی و تامین غذا، به عنوان دو ابرچالش فعلی دنیا نام برد و گفت: امروزه دنیا به سمت توسعه جوامع روستایی حرکت کرده است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توجه به اشتغال و هویت و آینده روستایی را اولویت برنامه های صندوق  عنوان کرد.

 شیرکانی تاسیس صندوق بیمه اجتماعی روستاییان راه حلی برای رفع مشکل و کاهش فاصله بین شهرنشینان و روستاییان در کشور فراهم نموده است.

وی چابک بودن را از عوامل موثر در موفقیت صندوق دانست و گفت: حمایت نهادهای دولتی از صندوق، توسعه جامعه روستایی کشور را سرعت بخشیده و ما را در عمل به وظایفی که برعهده داریم، بیشتر یاری می‌رساند.

استاندار زنجان  کار صندوق بیمه اجتماعی در راستای تحقق خودکفاسازی روستاها را بااهمیت دانست و فعالیت‌های صندوق در راستای توانمندسازی روستاییان را بسیار ارزشمند خواند .

حقیقی اظهار داشت: در عرض یک سال گذشته در زنجان پیشرفت های زیادی در تولید داشتیم که این بسیار رضایت بخش است و بزرگترین دلیلش را اینگونه عنوان نمود که زنجان از نظر سرمایه گذاری توسعه بکر است و کسی که با نقشه راه وارد شود موفق خواهد بود چرا که در اجرا باید کاری انجام گیرد و نقشه راه ها باید عملیاتی شوند و پروژه ها را باید تبدیل به فرصت کنیم .

وی خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از ۱۴۰ سفر به شهرستان ها و روستاهای استان داشته ایم و تاکنون بیش از ۷۶ درصد از مصوبات این سفرها اجرایی شده و مابقی در دست پیگیری است.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید