اخبار

واگذاری ۹دستگاه تراکتور به مددجویان شهرستان طارم

واگذاری ۹دستگاه تراکتور به مددجویان شهرستان طارم
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر به‌منظور توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار ۹ دستگاه تراکتور با حضور استاندار زنجان،امام‌جمعه ،فرماندار و مسئولین محلی شهرستان طارم به مددجویان تحت حمایت این شهرستان واگذار شد.
 

هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در آیین واگذاری ۹دستگاه تراکتور به مددجویان تحت حمایت شهرستان طارم، با تبریک چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:یکی از راهبردهای اصلی کمیته امداد توانمندسازی و انسان‌پروری است و از اولویت‌های اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) خلق فرصت‌های شغلی ،مهارت‌آموزی  و ایجاد درامد باثبات و پایدار  برای ولی‌نعمتان  انقلاب  است  که در یک بازه زمانی هدفمند  وزماندار از چرخه حمایتی  خارج شوند.

وی به پرداخت تسهیلات اشتغال از طریق  کمیته امداد استان زنجان اشاره کردوافزود: با همکاری دستگاه‌های مختلف و کمک بانک‌ها  از ابتدای سال جاری  تاپایان دی‌ماه دوهزار۱۶۹فقره تسهیلات  با اشتغال‌زایی دوهزار۶۰۳شغل ایجادشده است که برای این تعداد اشتغال بیش از ۶۰میلیارد تومان تسهیلات پرداخت‌شده است.

مدیرکل  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان همچنین از ارائه دوهزار۱۸۵ فقره مهارت‌آموزی  و۳۰طرح نوآورانه خرداد و گفت : با توجه به اینکه شهرستان طارم  از ظرفیت کشاورزی خوبی برخوردار است لذا ۹ دستگاه تراکتور برای انجام عملیات کاشت و برداشت محصولات،در سال رونق تولید  تحویل مجریان شده است.

وی به پرداخت  تسهیلات اشتغال و توانمندسازی در شهرستان طارم نیز اشاره کردوافزود:  از ابتدای سال جاری تاکنون  ۲۵۵فقره تسهیلات اشتغال زایی  با اشتغال‌زایی ۳۳۵نفر  و بااعتباری بالغ‌بر ۸میلیارد۴۰۰میلیون تومان در این شهرستان پرداخت‌شده است.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید