اخبار

دیدار مدیرکل تامین اجتماعی:با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان

دیدار مدیرکل تامین اجتماعی:با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت:احترام و تکریم بازنشستگان همکار را بر خود فرض میدانیم .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان : در دیدار با همکاران بازنشسته ، جلسه دیدار و هم اندیشی در جهت بررسی مسائل و مشکلات همکاران بازنشسته با حضور مسعود علیاری ، مدیر کل و کارشناس ارشد اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان و اعضای هئیت مدیره مدیره کانون بازنشستگان همکار در محل این کانون برگزار گردید .
علیاری مدیر کل استان در ابتدای این جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر و انتخاب اعضای هئیت مدیره جدید کانون بازنشستگان اظهار داشت : احترام و تکریم همکاران بازنشسته از سوی همکاران امری ضروری بوده و میبایست رعایت شود و فرصتی مغتنم است تا ظرفیت ها و تجربیات این بزرگواران استفاده نمود و از تجربیاتی که در طول سی سال آنان در عرصه کارو تلاش در سازمان نموده اند برخوردار گردید.
وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای هئیت مدیره جدید بازنشستگان اظهار داشتند همواره تعاملات مثبتی بین سازمان و کانون بازنشستگان همکار صورت گرفته و منجر به نتایج خوبی گردیده و امیدواریم تعاملات و همکاری با این کانون ادامه داشته باشد .
در ادامه آقای بهاریان رئیس کانون بازنشستگان با تشکر از حسن برخورد وتوجه ویژه مدیر کل استان اظهار داشت : از تلاشها و زحمات مدیریت و همکاران سازمان تامین اجتماعی سپاسگذاری نموده و تشکر مینماییم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید