اخبار

تأمین بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان زنجانی

تأمین بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از تأمین بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان زنجانی خبر داد و گفت: این اتفاق با مشارکت خیرین رخ می‌دهد.
  هدایت صفری اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برای تأمین معیشت شب عید مددجویان کمیته امداد برنامه‌های متعددی پیش‌بینی شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به تأمین بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان زنجانی افزود: بسته معیشتی ویژه شب عید مددجویان از محل مشارکت خیران در جشن نیکوکاری تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های کمیته امداد زمینه‌سازی برای حضور و مشارکت خیرین است، اضافه کرد: با همین رویکرد برنامه‌ریزی شده است تا بسته معیشتی ویژه شب عید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل مشارکت خیران در جشن نیکوکاری تامین شود.
صفری همچنین از برگزاری جشن نیکوکاری همزمان با روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: جشن نیکوکاری فرصت مهمی در حوزه مشارکت‌های مردمی در ایام پایانی سال برای تامین نیازهای خانواده‌های نیازمند است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به پرداخت 4 هزار و 640 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان استان زنجان از ابتدای امسال اشاره کرد و گفت: از این تعداد تسهیلات 3 هزار و  152 فقره در قالب تسهیلات کارگشایی و قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد و نیازمند استان زنجان با مبلغ  12 میلیارد و 227 میلیون تومان پرداخت‌ شده است.
صفری همچنین به پرداخت 437 فقره وام اشتغال اشاره کرد و گفت : در  11 ماه گذشته از سال‌جاری  امسال مبلغ 7 میلیارد و 394 میلیون تومان تسهیلات اشتغال از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند پرداخت شده است. 
صفری همچنین از پرداخت 117 فقره تسهیلات ودیعه مسکن و 934 فقره تسهیلات خرید و یا احداث مسکن شهری و روستایی خبر داد و افزود: برای پرداخت این تعداد تسهیلات مسکن نیز در 11 ماه گذشته از سال‌جاری، بیش از 6 میلیارد و 316 میلیون تومان به مددجویان واجد شرایط پرداخت شده است.

۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید