اخبار

در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر بررسی شد:

واگذاری اجرای طرح کارورزی موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیردولتی داخلی

واگذاری اجرای طرح کارورزی موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیردولتی داخلی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر از برگزاری جلسه بررسی واگذاری اجرای طرح کارورزی موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیردولتی داخلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد علی انباری افزود: در راستای واگذاری اجرایی طرح کارورزی موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیر دولتی داخلی در شهرستان ، جلسه ای به منظور هماهنگی و بررسی وضعیت اجرای طرح های مذکور با حضور  رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل متبوع و کارشناسان اشتغال و مدیران کاریابیهای داخلی شهرستانهای ابهر و خرمدره برگزار گردید .

 

انباری کلیاتی در خصوص طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و شرایط و ضوابط اجرایی طرح های مذکور و تغییرات ایجاد شده در دستورالعملها ارائه نمود.

وی با تاکید بر لزوم بهبود عملکرد شهرستان  در اجرای طرح کارورزی شرط لازم برای کارایی و اثربخشی آن را همکاری بین کاریابیها و کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی منطقه را می طلبد. 

رییس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل متبوع در مورد مصوبات بند7 سومین جلسه هیأت استانی موضوع ماده 9 آئین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در سال 98 توضیحاتی را در خصوص اجرای طرح کارورزی توسط کاریابیها ارائه نمود .

پرویزی از مدیران کاریابی ها خواست تا با مشاوره کامل کارفرمایان آنها را تشویق به استفاده از این طرح نمایند

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید