اخبار

زمینه مشارکت غیرحضوری خیران زنجانی در جشن نیکوکاری فراهم شد

زمینه مشارکت غیرحضوری خیران زنجانی در جشن نیکوکاری فراهم شد
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با ایجاد سامانه های الکترونیکی جمع آوری کمک های مردمی برای تأمین بخشی از هزینه های مورد نیاز مددجویان در آستانه سال نو ، خیران زنجانی می توانند به صورت غیر حضوری نیز در جشن نیکوکاری مشارکت کنند.
هدایت صفری روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفند جاری با شعار «عید را به خانه هایشان ببریم»، افزود: با توجه به شرایط این ایام و ضرورت پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، تمهیدات ویژه ای برای  تسهیل در مشارکت خیران زنجانی در مراسم ملی و معنوی جشن نیکوکاری امسال انجام شده است.
وی با بیان اینکه سامانه های الکترونیکی جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در آستانه سال نو، ایجاد شده است ، اظهار داشت:  خیران زنجانی می توانند به منظور کمک به تأمین بخشی از هزینه های مورد نیاز مددجویان در روزهای پایانی سال به صورت غیر حضوری در جشن نیکوکاری مشارکت کنند.
صفری با اشاره به اینکه مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir و یا شماره گیری کد دستوری#۰۲۴*۱*۸۸۷۷* از شیوه های مشارکت غیر حضوری خیران در جشن نیکوکاری است ، ادامه داد: همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ با کد شناسه ۸۸۰۳۱۸۶۶۶ نیز به همین منظور پیش بینی شده و مردم نیکوکار استان می توانند از طریق هر یک از درگاه های اینترنتی بانک ها یا نرم افزار های مجاز موبایلی برای انتقال کارت به کارت،  در این مراسم ملی و معنوی مشارکت کنند.

بیش از ۲۸ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۵۵هزار نفر از خدمات کمیته امداد در قالب کمک معیشت بگیر و غیر کمک معیشت بگیر در استان زنجان بهره مند هستند.

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید