اخبار

اعتبار دفترچه‌های تامین‌اجتماعی تا فروردین ۹۹ تمدید شد

اعتبار دفترچه‌های تامین‌اجتماعی تا فروردین ۹۹ تمدید شد
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: دفترچه‌های درمانی تامین‌اجتماعی افرادی که تا پایان بهمن ۹۸ اعتبار شده، تا پایان فروردین سال ۹۹ تمدید شده تلقی می‌شود.

مسعود علیاری  اظهار کرد: با این اقدام دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌ها برای تمدید دفترچه‌های تامین‌اجتماعی نیست. از جمله تمهیدات دیگر تامین‌اجتماعی استان در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، غیرالزامی بودن معرفی به شورای پزشکی در مورد بیمه‌شدگانی که دفاتر درمانی آن‌ها زودتر از موعد مقرر به اتمام می‌رسد، است.

مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه اجرای بازرسی از کارگاه‌ها تا پایان فروردین‌ماه سال ۹۹ به‌جز در مواردی خاص متوقف شده است، افزود: این مهم نیز در خصوص مقابله با کروناویروس صورت گرفته است. استعلام از سازمان تامین‌اجتماعی برای تمدید یا صدور کارت هوشمند رانندگان برای تداوم بیمه‌پردازی و تفویض اختیارات به ادارات‌کل استان‌ها در این زمینه حذف شده است.

وی با بیان اینکه ادامه بیمه‌پردازی کارگران ساختمانی تا پایان فروردین‌ماه سال ۹۹ در صورت انقضای مدت کارت مهارت فنی در فاصله اسفندماه امسال تا فروردین‌ماه سال آینده بلامانع بوده است، این تمهیدات تامین‌اجتماعی جهت مقابله با کرونا ویروس اندیشیده شده است.

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید