اخبار

کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای زنجان دست به کار شدند/تولید روزانه ۱۲ هزار ماسک

کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای زنجان دست به کار شدند/تولید روزانه ۱۲ هزار ماسک
مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان از آغاز دوخت روزانه بالغ بر ۱۲ هزار عدد ماسک برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای فجر ابهر خبر داد.
در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از کرونا ویروس، کارگاه تولیدی ماسک به همت مرکز خواهران فجر ابهر و همکاری فرماندار، اداره بهداشت و درمان و حمایت مالی خیرین ایجاد شده است.

این کارگاه توان و ظرفیت تولید ۱۲ هزار ماسک در مدت ۷۲ ساعت را توسط مهارت‌آموزان در کارگاه طراحی و دوخت مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای را دارا است.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در آیین آغاز فعالیت این کارگاه اظهار داشت: در صورت تایید و همکاری فرمانداران و ادارات بهداشت و درمان شهرستان‌ها به ویژه شهرستان زنجان قابلیت تولید ماسک در همه مراکز فنی و حرفه‌ای استان را داشته و اعلام آمادگی این اداره‌کل کتبا به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان ارسال شده است.

محمدرضا انصاری، ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌وقفه همه همکاران که در این امر پیشگام و الگو بودند، افزود: در نظر داریم این اقدام خداپسندانه را تا پایان سال ادامه داده تا بتوانیم به بخشی از وظایف اجتماعی و وجدانی خود در کنار مأموریت‌های محوله سازمانی عمل کرده باشیم.

شایان ذکر است، ️تولیدات این کارگاه به صورت رایگان در حاشیه شهر ابهر توزیع خواهد شد.

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید