اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارروفاه اجتماعی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

پیام مدیرکل تعاون کارروفاه اجتماعی به مناسبت روز  بزرگداشت شهدا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن 22 اسفند ماه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز تکریم شهدای گرانقدر پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در متن پیام خود آورده است:

 

تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند. یاد

 

شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 

در برهه‌های مختلف و سخت تاریخی شهیدان سرافرازمان خون خویش را همچون کهکشانی از نور بر آسمان دنیا پاشیده و راه قبله را به قبله‌جویان نمایانده‌اند و با هجرتی عظیم از خود تا خدا، ندای عرشی «هل من ناصر ینصرنی» حضرت حسین (ع) را لبیک گفته‌اند.

شهدا، رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته اند و آنچه از شکوه ایمان و رستگاریِ آزاد بودن در سینه پاک روزگارمان جاری است، از برکت نفوس روحانی و حضور آسمانی شهداست.

در تمام جوامع بشری ارزش‌هایی وجود دارد که هویت آن جوامع را شکل می‌دهد، در جامعه اسلامی ایران، فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان بنیادی‌ترین ارزش همواره از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است.

اینک که انقلاب شکوهمند اسلامی ایران وارد دهه‌ی پنجم از حیات خود شده و پرچم اسلام در گستره گیتی به برکت جان نثاری و فداکاری شهیدان به اهتزاز درآمده و عطر عظمت این دین و آئین الهی فضای جهان را آکنده است، به یقین می توان گفت که بیداری اسلامی و حرکت های اصیل و آگاهانه ای که در اقصی نقاط جهـان صورت می گیرد نشات گرفته از اندیشه های بلند جوانان غیرتمندی است که جان را بر کف نهاده و حافظ عزت و اقتدار ایران اسلامی بوده و هستند.

اینجانب فرا رسیدن  22 اسفند ماه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز تکریم شهدای گرانقدر، یاد و خاطره شهدای عزیز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم حضرت زینب(س)، شهدای حافظ نظم  و امنیت وشهدای گرانسنگ جامعه کاروتولید را گرامی داشته و این روز بزرگ و ماندگار در تاریخ ایران اسلامی را به خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران  ایران اسلامی به ویژه استان زنجان تبریک و تهنیت عرض می نمایم         

 
با این امیدکه به برکت خون پاک دلاورمردان رشید و شهدای پاکباخته، در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، شمیم خوش سربازی آن حضرت را تنفس نموده و با بهره گیری از اندیشه بلند امام خمینی(ره) ، در مسیر تعالی و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، رهروان شایسته ای برای راه شهدای والامقام باشیم. امید که رضایت و شفاعت شهدا توشه آخرتمان گردد.

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید