اخبار

توسط شرکت تعاونی تامین نیاز سروش ماهان شهرستان طارم :

تولید روزانه بیش از2000 عدد ماسک بهداشتی

تولید روزانه بیش از2000 عدد ماسک بهداشتی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از اقدامات شرکتهای تولیدی این شهرستان در راستای تولید لوازم بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد حسن حسینی افزود: شرکت تعاونی تامین نیاز سروش ماهان شهرستان طارم  با  تعداد 5 نفر نیرو در محل کارگاه خیاطی مرکز فنی و حرفه ای و با همکاری شبکه بهداشت این شهرستان شروع به تولید ماسک  نمود  بنا بر اعلام رضایی، مدیرعامل نعاونی مذکور با روند کنونی روزانه تعداد 2000 ماسک تولید می شود که در صورت افزوده شدن بر تعداد خیاط های شاغل در کارگاه این تعاونی تولید روزانه نیز افزایش خواهد یافت.

همچنین در شهرستان طارم شرکت تعاونی زنبورداران خوش آتیه جهت تشویق و فرهنگ سازی در رعایت بهداشت فردی و اجتماعی اقدام به توزیع عسل طبیعی ارگانیک به افرادی که در بخش ضدعفونی نمودن اماکن، معابر و فضاهای عمومی شهر همکاری دارند نموده است .

چهره گشا، مدیر عامل تعاونی زرین دوزان طارم نیز اظهار داشت: طی روزهای آینده در صورت اخذ مجوزهای لازم، تولید ماسک و سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز از جمله لباس و روپوش های عایق تولید را آغاز خواهیم نمود.

شایان ذکر است با هماهنگی های به عمل آمده با اداره اوقاف شهرستان طارم مقدار 20 لیتر مایع ضدعفونی کننده سطوح و 10 لیتر مایع ضد عفونی کننده دست از اداره یاد شده تهیه و کلیه سطوح اداره اعم از راهروها ، پله ها ، درب ها و دستگیره درها ، اتاق های همکاران، میزها و بقیه سطوح اداره با پمپ دستی ضدعفونی گردید و مایع ضد عفونی کننده دست نیز در میان همکاران روزانه به میزان نیاز قرار می گیرد.

 

 

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید