اخبار

روند فعالیت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر:

حمایت ازتشکل های تعاونی در راستای کمک به نظام سلامت با محوریت مبازره با ویروس کرونا

حمایت ازتشکل های تعاونی در راستای کمک به نظام سلامت  با محوریت مبازره با ویروس کرونا
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابهر از روند فعالیت اداره این شهرستان در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرنا با همکاری تشکل های تعاونی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد علی انباری در تکمیل این خبر افزود: جلسه ای در محل فرمانداری این شهرستان با حضور فرماندار به منظور هماهنگی با شرکت های تعاونی صنعت نورپلاست خرم دره،  تعاونی تولیدی گل محمدی، حدپوش ابهر،  نوین دوخت اعلای ابهر به منظور تولید ماسک و کلاه بیمارستانی و دستکش یکبار مصرف برگزار گردید.

انباری اظهار داشت:  تولیدات شرکت های تعاونی به شیوه کاملاً بهداشتی با حضور و تایید ناظرین شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابهر  تولید و جهت توزیع برای مردم به داروخانه های سطح شهر تحویل می گردد.

وی عنوان کرد: به منظور کاهش هزینه های تولید با پیگیری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان  ابهر با گروه صنعتی نیکو ابهر پارچه مخصوص تولید ماسک، کلاه بیمارستانی در مرحله اول حدود 150 کیلو گرم با تخفیف 50 درصدی برای شرکت حدپوش ابهر و تولیدی گل محمدی تحویل داده شد  که از تاریخ 10/12/1398 هر دو شرکت تعاونی در حال تولید بوده که طی بازدیدی از محل فعالیت تعاونیهای مذکور مسئولین شرکت اظهار داشتند به محض تهیه و خرید پارچه البسه بیمارستانی شروع به دوخت البسه نیز خواهند نمود.

تعاونی صنعت نورپلاست خرم دره با موضوع فعالیت تولید انواع دستکش های یکبار مصرف ، کیسه فریزر و کیسه زباله هم اکنون در حال تولید دستکش یکبار مصرف به تعداد اشتغال 25 نفر در دوشیفت کاری به میزان 200 میلیون عدد روزانه  در بازار مصرف توزیع می گردد.

 

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید