اخبار

تولید ماسک در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فجر ابهر

تولید ماسک در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فجر ابهر
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: تولید ماسک در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فجر ابهر راه‌اندازی و در حاشیه شهر ابهر به‌صورت رایگان توزیع خواهد شد.

محمدرضا انصاری  در رابطه با تولید ماسک در کارگاه خیاطی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فجر ابهر، اظهار کرد: تولید ماسک با همت خواهران مرکز فنی و حرفه‌ای فجر ابهر راه‌اندازی شد. این مرکز، توان و ظرفیت تولید ۱۲ هزار عدد ماسک در مدت ۷۲ ساعت را توسط مهارت‌آموزان در کارگاه طراحی و دوخت دارد.

وی با اشاره به اینکه در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کارگاه طراحی و دوخت ماسک با همت مرکز خواهران و همکاری فرماندار و اداره بهداشت و درمان شهرستان ابهر و حمایت مالی خیران ایجاد شده است، افزود: در صورتی که فرمانداران و ادارات بهداشت و درمان سایر شهرستان‌ها به‌ خصوص زنجان تایید کنند همه مراکز فنی و حرفه‌ای استان قادر به تولید ماسک هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه تولیدات کارگاه طراحی و دوخت ماسک به‌صورت رایگان در حاشیه شهرستان ابهر توزیع خواهد شد، تصریح کرد: در نظر داریم این اقدام خداپسندانه را تا پایان سال ادامه دهیم تا بتوانیم به بخشی از وظایف اجتماعی و وجدانی خود در کنار ماموریت‌های محوله سازمانی، عمل کرده باشیم.

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید