اخبار

ارائه خدمات به مددجویان زنجانی غیرحضوری شد

ارائه خدمات به مددجویان زنجانی غیرحضوری شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس ارائه خدمات به مددجویان زنجانی غیرحضوری شد.

هدایت صفری اظهار کرد: یکی از موضوعات مهمی که کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف این نهاد مورد نظر دارد، بحث سلامت آنهاست.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به جامعه هدف طبق نیازهای آنها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در بازه زمانی قرار داریم که شاهد شیوع کرونا ویروس هستیم، کمیته امداد نیز در این رابطه اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

وی از هزینه‌کرد 4 میلیارد ریالی برای سلامت مددجویان در این بخش اشاره کرد و گفت: این مبلغ برای تهیه اقلام بهداشتی به صورت اولویت‌دار هزینه شده است.

صفری همچنین از پرداخت کامل بدهی 13 میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد و افزود: با توجه به نیاز مبرم بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به منابع مالی، پرداخت بدهی برای ارائه خدمات درمانی پیشگیرانه به مردم و به ‌ویژه بیماران مشکوک به کرونا انجام شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان همچنین از طراحی و ابلاغ فرآیندهای جدید خدمت رسانی به مددجویان کمیته امداد خبر داد و گفت: به منظور مقابله با گسترش شیوع کرونا پذیرش درخواست و ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان  به صورت کامل غیرحضوری شد.

وی تصریح کرد: مددجویان کمیته امداد استان زنجان می‌توانند با ثبت درخواست‌های خود در سامانه e.emdad.ir در کمترین زمان خدمت مورد نظر را دریافت کنند.

صفری همچنین از ایجاد امکان مشارکت مجازی خیرین برای کمک به نیازمندان نیز خبر داد و افزود: خیران زنجانی همچنین می‌توانند با شماره گیری تلفن گویای 096887 یا مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir و سایت اکرام و محسنین به آدرس www.mohsenin.ir  در برنامه‌های اجرایی این نهاد به صورت غیرحضوری مشارکت کنند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید