اخبار

توزیع غذای نذری در مراکز زیرنظر بهزیستی ممنوع است

توزیع غذای نذری در مراکز زیرنظر بهزیستی ممنوع است
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از ممنوعیت توزیع غذای نذری در مراکز روزانه و شبانه‌روزی بهزیستی استان خبر داد و گفت: مردم خیر و نوع‌دوست استان تا بهبود شرایط کنونی، نذورات خود را در قالب وسایل بهداشتی و یا کمک‌های نقدی به این مجموعه انجام دهند.

محمد محمدی قیداری  اظهار کرد: اداره کل بهزیستی استان زنجان در حمایت از جامعه هدف از کمک خیرین نیز بهره می‌گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه در پی شیوع کرونا ویروس نیز کمک خیرین به جامعه هدف بهزیستی قابل تقدیر بوده است، اضافه کرد: در مجموع میزان کمک‌های خیرین در راستای پیشگیری از این ویروس یک میلیارد و 360 میلیون ریال بوده است.

وی با اشاره به کمک 310 میلیون ریالی حسینیه اعظم، موسسه خیریه امام جعفر صادق (ع) و همچنین موسسه کلبه مهربانی در قالب اقلام بهداشتی بیان کرد: همچنین در ابهر نیز خیرین 300 میلیون ریال به مددجویان بهزیستی در حوزه کسب و کار و تامین معیشت آنها کمک کردند.

محمدی قیداری همچنین از کمک خیرین برای تهیه مواد شوینده، مواد غذایی و همچنین تهیه ماسک برای مددجویان خبر داد و گفت: خوشبختانه در شهرستان‌های مختلف خیرین کمک قابل توجهی به مددجویان بهزیستی داشتند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان در ادامه از ممنوعیت توزیع غذای نذری در تمامی مراکز روزانه و شبانه‌روزی بهزیستی استان خبر داد و گفت: از مردم خیر و نوع‌دوست استان خواستاریم تا بهبود شرایط کنونی، نذورات خود را در قالب وسایل بهداشتی و یا کمک‌های نقدی به این مجموعه انجام دهند.
وی با اشاره به اختصاص شماره حساب 210091434524111 نزد بانک توسعه تعاون برای پرداخت کمک‌های نقدی مردم نوعدوست زنجانی گفت: جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در رفع مشکلات مددجویان و معلولین نقش بسزایی داشته و همه نذورات نقدی و غیر نقدی اهدایی از سوی خیرین بین نیازمندان، سالمندان، ایتام و دیگر مددجویان در اسرع وقت توزیع خواهد شد.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید