اخبار

شعار جهش تولید با عزم ملی و مدیریت جهادی محقق میشود

شعار جهش تولید با عزم ملی و مدیریت جهادی محقق میشود
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با تأکید براین که ظرفیت های تولید داخل کشور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: تحقق شعار سال می تواند کشور را به یک رشد مناسب اقتصادی میرساند.

محمد رضا یوسفی به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید» اشاره کرد و گفت: به طور حتم تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در این خصوص موجب رشد و پیشرفت کشور در عرصه اقتصادی خواهد شد.

وی با بیان این که جهش در تولید، بهترین راهکار برای خنثی کردن هجمه های اقتصادی دشمن علیه کشورمان است، افزود: با توجه به تحریم های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران، با تقویت و جهش تولید می توانیم آثار این تحریم ها در زندگی مردم را به حداقل ممکن برسانیم.

مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: در چهار دهه اخیر هر گاه به توان و ظرفیت داخلی تکیه کردیم کشور به پیشرفت های بسیاری دست یافته است.

وی با اشاره به این که تحریم های ظالمانه دشمن در طول همه این سال ها ظرفیت مناسبی برای خودکفایی و رهایی از وابستگی بوده است، بیان داشت: همه ما باید از فرصت تحریم ها برای قطع وابستگی به سایرکشورها استفاده کنیم

یوسفی با بیان این که مقام معظم رهبری در سال های اخیر همواره بر تقویت توان اقتصادی کشور تأکید کردند، افزود: ایشان با نامگذاری سال های اخیر نشان دادند که دغدغه نخست ایشان مسائل اقتصادی کشور است.

وی با تأکید بر این که رونق اقتصادی اولویت نخست همه مسئولان کشور قرار دارد، گفت: به طور حتم جهش تولید داخلی می تواند موجب رونق در اقتصاد داخلی شود.

محمد رضا یوسفی با بیان این که ایران اسلامی کشوری با توان و ظرفیت بالای داخلی است، خاطرنشان کرد: وظیفه مسئولان شناسایی دقیق این ظرفیت ها و بهره گیری صحیح از آنها در جهت تقویت اقتصاد کشور است.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید