اخبار

ضرورت غربالگیری و شناسایی ناقلین ویروس کرونا در واحد های تولیدی شهرستان سلطانیه

ضرورت غربالگیری و شناسایی ناقلین ویروس کرونا در واحد های تولیدی شهرستان سلطانیه
سرپرست هماهنگی واحد اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی سلطانیه عنوان کرد: اجرای طرح غربالگیری سلامت کارگران از اصلی ترین چالش های مدیریت سلامت است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمیدرضا افشاری عنوان کرد : آغاز بکار تمام واحد های تولیدی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده و توصیه های بهداشتی به کلیه کارگران و کارفرمایان ضمن غربالگیری فاصله لازم را رعایت کنند تا با اجرای دقیق فاصله اجتماعی و قطع کردن زنجیره انتقال بیماری کرونا برای جامعه کار وتلاش در سال جهش تولید بتوانیم بصورت همه جانبه زمینه تحقق اهداف و برنامه ها را بوجود آوریم .

افشاری خاطرنشان کرد: هدف از این طرح پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، تشخیص بموقع نشنانه های ویروس کووید19 در بعد جسمی ،کنترل و کنار آمدن با استرس و مشکلات در بعد روحی و روانی که در نهایت باعث افزایش اثربخشی کارگران در محیط کار خواهدشد .

همچنین افشاری در ادامه افزود: با توجه به شرایط کنونی و تاکید مقام معظم رهبری به کار مضاعف که به سال جهش تولید مزین گردیده نظر به حفظ و پایداری اشتغال در بنگاه های اقتصادی از اصلی ترین اولویت در سال 99 خواهدبود اجرای طرح غربالگیری سلامت کارگران از اصلی ترین چالش های مدیریت سلامت است .

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید