اخبار

پرداخت 180 میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی زنجان

پرداخت 180 میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از پرداخت 180 میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد و گفت: مطالبات معوقه تامین اجتماعی به این دانشگاه به صورت کامل و صددرصدی پرداخت شده است.

علی محمدی مدیر درمان استان زنجان اظهار کرد: مطالبات معوقه تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی به صورت کامل و ۱۰۰ درصدی پرداخت شده است.

مدیر درمان استان زنجان با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در تمامی بحرانها بویژه وضعیت بیماری کرونا در کنار وزارت بهداشت و سایر دستگاه‌های همسو است، خاطر نشان ساخت: چنین مبلغ پرداختی در سال 98 در طول سنوات گذشه و تاریخ تامین اجتماعی بی سابقه بوده است.

محمدی تصریح کرد: از این مبلغ  95 میلیارد تومان بابت صورتحساب‌های سال 1397 و مبلغ 85 میلیارد تومان نیز از بابت مطالبات این دانشگاه در خصوص صورتحسابهای سال 98 پرداخت شده است.
وی همچنین تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی با وجود همه مشکلات جدی اقتصادی در کشور و سازمان، با درک عمیق وضعیت موجود، پرداختی‌های خود را به مراکز درمانی طرف قرارداد به ویژه دانشگاه علوم پزشکی در اولویت قرار داده و در نیمه دوم سال گذشته 100 در صد مطالبات این دانشگاه را به صورت نقد و اوراق خزانه اسلامی پرداخت کرده است.

محمدی در پایان با اعلام اینکه هرگز وقفه‌ای در خدمت رسانی به بیماران به ویژه بیماران مبتلا به کرونا در هیچ یک از مراکز درمانی قابل پذیرش نیست، افزود: هم اکنون بیمارستان‌های تامین اجتماعی (بیمارستان امام حسین (ع) و امید ابهر ) با تمام ظرفیت و با همه امکانات موجود و با کادر درمانی و پرستاری در سطح استان در حال ارائه خدمات به عموم بیماران به ویژه بیماران کرونایی است که جای تشکر و قدردانی دارد.
 گفتنی است، با پرداخت مبالغ فوق، همه صورتحساب‌های دانشگاه تا ابتدای آذر ‌ماه 1398 به صورت قطعی تسویه شده و ۶۰ درصد  علی‌الحساب نیز بابت صورتحساب‌های آذر و دی‌ماه 1398 پرداخت شده است.
و صورتحساب‌های بهمن و اسفندماه سال 1398 نیز هنوز واصل نشده و فرجه وصول و زمان رسیدگی و پرداخت آن باقی است.

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید