اخبار

بیش از ۸۳۶ هزار ماسک از سوی فنی و حرفه‌ای زنجان تولید شد

بیش از ۸۳۶ هزار ماسک از سوی فنی و حرفه‌ای زنجان تولید شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: این اداره کل در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در اقدامی خیرخواهانه و با اخذ مجوزهای لازم نسبت به تجهیز مراکز آموزشی و تولید ماسک و سایر ملزومات مورد نیاز بیمارستانی اقدام کرد که تا کنون ۸۳۶ هزار و ۴۰۰ عدد ماسک اسپان باند تولید شده است.

محمدرضا انصاری  افزود: ۸۲۳ هزار و ۲۰۰ عدد از این ماسک‌ها در کارگاه‌های دولتی و ۱۳ هزار و ۲۰۰ مورد نیز در کارگاه‌های غیردولتی تولید شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۶ مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان برای این کار در نظر گرفته شده که شامل هشت مرکز دولتی و هشت مرکز غیردولتی است.

انصاری اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ نفر در کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای این استان برای تامین ملزومات مورد نیاز مقابله با بیماری کرونا فعال هستند که ۱۸۰ نفر در کارگاه‌های دولتی و ۲۱ نفر در کارگاه‌های غیردولتی فعالیت می‌کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: طی این مدت، سه هزار دست لباس بیمارستانی و ۶۰۲ دست سایر ملزومات بیمارستانی، تولید و در اختیار مراکز درمانی قرار گرفته است.

عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در رابطه با راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک‌های باکیفیت در مراکز، منجر به انتخاب محمدرضا انصاری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از سوی استاندار به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان شد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید