اخبار

رزمایش «همدلی و مهربانی» در زنجان اجرا می‌شود

رزمایش «همدلی و مهربانی» در زنجان اجرا می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: در راستای کمک به نیازمندان، رزمایش «همدلی و مهربانی» در زنجان اجرا می‌شود.

 

هدایت صفری اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد استان زنجان در سال جهش تولید توانمندسازی و خودکفایی مددجویان را مورد نظر دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه رویکرد ما در سال جهش تولید بر محور توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات برای مددجویان است، گفت: جهش تولید نیازمند خلاقیت، نوآوری، فراگیری مهارت و دانش است.

وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد در مناطق محروم و در راستای کمک به جامعه هدف در این نقاط بیان کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته سال گذشته برای بیش از 3 هزار مددجوی کمیته امداد شغل ایجاد شد.

صفری با تأکید برحفظ مراقبت‌های  بهداشتی در راستای کمک به قطع زنجیره ویروس کرونا گفت: با همت کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تا کنون قریب به سه میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌های بلاعوض به جامعه هدف و افراد غیر تحت حمایت آسیب دیده از ویروس کرونا پرداخت شده است.

وی افزود: بخشی از این مبالغ توسط مرکز، بنیاد مستضعفان والباقی از طریق مراکز نیکوکاری استان به صورت کمک‌های معیشتی و سبدهای غذایی توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان همچنین به برنامه‌های این نهاد به مناسبت ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: طی این ماه نیز از ظرفیت خیرین در راستای کمک به نیازمندان بهره خواهیم گرفت.

وی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه همدلی و مهربانی، رزمایش همدلی و مهربانی در آستانه ماه مبارک رمضان اجرایی خواهد شد.

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید