اخبار

قدردانی از واحدهای تولیدی صنعتی استان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی

قدردانی از واحدهای تولیدی صنعتی استان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از واحدهای تولیدی صنعتی استان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در زمینه سلامت کارگران قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی کریمی به همراه رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری این اداره کل از شرکت های لایی ساز و فرش سهند زنجان بازدید کرد.

کریمی با اشاره به اینکه برای بررسی چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمینه سلامت کارگران، بازدید از واحدهای  تولیدی در دستور کار قرار گرفته است گفت:  از زمان شیوع ویروس کرونا  تاکنون بازدید، نظارت و تبادل نظر با مدیران واحدها بطور مستمر صورت گرفته و خوشبختانه شرکت های مذکور و سایر واحدهای تولیدی به نحو احسن در رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی ضد عفونی کردن روزانه محیط کار قبل و بعد از حضور کارکنان اقدام کرده اند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته از سوی مدیران واحدها افزود: واحدهای تولیدی صنعتی با دراختیار قرار دادن پک های کامل بهداشتی به کارگران، استفاده از دستگاه تب سنج برای کنترل کارکنان در ورود به محل کار، ایجاد اتاقک تعبیه شده به دستگاه مه پاش  برای ضد عفونی کردن کامل کارکنان و حذف حضور و غیاب انگشتی در راستای سلامت نیروی انسانی اقدامات موثری انجام داده اند.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید