اخبار

مدیرکل بهزیستی استان زنجان عنوان کرد

مدیرکل بهزیستی استان زنجان عنوان کرد
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده مردم به مددجویان اهدا خواهد شد.

محمد محمدی‌قیداری در رابطه با حمایت از اقشار کم‌برخوردار با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان حمایت بیشتر از اقشار کم‌برخوردار و آسیب‌پذیر، جمع‌آوری، توزیع و اهدای کمک‌های مردمی از جمله برنامه‌های بهزیستی است.

وی افزود: در سال گذشته نیز کمک‌های نقدی خیرین و بسته‌های معیشتی در بین جامعه هدف توزیع شد و امسال نیز باتوجه به  شیوع ویروس کرونا و آسیب‌دیدگی بیشتر جامعه هدف، کمک‌های جمع‌آوری شده مردم به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان اهدا خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: همواره بهزیستی تکیه بر نیات خیر مردم دارد و خیرین در رفع مشکلات مددجویان نقش پررنگی داشته‌اند، عموم مردم نیز می‌توانند با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود در رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر جامعه هدف سهیم باشند.

محمدی گفت: طرح حامی و حمایت از ایتام و کودکان آسیب‌پذیر یکی از طرح‌های موفق بهزیستی است که خیرین شهرستان زنجان بیشترین کودکان را تحت پوشش قرار داده و در حال حاضر ۳۳۹ کوک تحت پوشش این طرح قرار گرفته‌اند.

وی افزود: ماهیانه مبلغی بالغ بر ۳۳۹ میلیون ریال به حساب کودکان، توسط خیرین واریز می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان خاطرنشان کرد: خیرین علاوه‌ بر مراجعه به معاونت مشارکت‌های مردمی اداره‌کل بهزیستی می‌توانند مشارکت‌های نقدی خود را به حساب ۲۱۰۰۹۱۴۳۴۵۲۴۱۱۱ نزد بانک توسعه تعاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان و یا به شماره کارت مجازی ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۰۳۲۱۸۰۶ واریز کنند.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید